עברית Русский


הצללת חלונות – חסרונות ויתרונות

ישנן הרבה פתרונות עבור הצללת חלונות כמו ווילונות, תריסים וסוככים חיצוניים. לכל אחד מבין הפתרונות הללו, יש את היתרונות והחסרונות שלו. ווילונות בהרבה מקרים יכולים להועיל יותר לעיצוב הבית, התריסים והסוככים יכולים להועיל הרבה בהצללת החלונות ומחירם הוא שונה בהתאם לחלונות הבית.

חשוב לקחת בחשבון כי הכיוונים של החלונות בהם אנו מעוניינים לבצע הצללה חשובים, אם החלון הוא בכיוון צפון, תהיה לנו פחות שמש מאשר שאר החלונות בבית הפונים לכיוונים כמו דרום או מזרח, בהם מן הסתם תהיה הרבה יותר שמש בשעות היום. התייעצות עם בעל מקצוע בתחום התריסים והצללות יוכל לתת לכם פתרון הולם.

סוככים מהווים פתרון יעיל לכל חלון

סוככים הינם פתרון נהדר עבור הצללת חלונות, לכן, כדאי לברר מחירים וסוגים של סוככים שונים. כיום ניתן למצוא מגוון סוככים כאשר העיקריים הינם הסוככים בעלי הזרועות או המרקיזה הנמצאים בשימוש אצל רוב האנשים המשתמשים בפתרון הצללה זה.

הסוככים מצילים על החלון ומונעים לחות ושמש בבית. החיסרון של הסוככים הוא דווקא בתקופת החורף, הם אינם מועילים לבידוד וצריך לשמור עליהם היטב על מנת שהרוח החזקה או הגשם השוטף לא ייגרמו להם נזק. יש סוככים שניתן להעלותם ולהורידם באמצעות ידית בצורה ידנית, ויש כמובן את המשוכללים יותר אשר ניתן להסיט באמצעות מתג חשמלי, בדומה לתריסים החשמליים. גם תריסים הם פתרון יעיל להצללה. אם התריסים עשויים מעץ, הם יבודדו את החום בדרך טובה יותר, אך צריך לטפל בעץ בכל כמה חודשים, טיפולים כמו צביעת התריסים בחומר המגן מפני חום ורטיבות.

מפרשי הצללה – מוצר חדש ויעיל במיוחד

מפרשי הצללה הפכו לטרנד החדש והמבוקש בשוק. אלו הן יריעות מיוחדות הנמתחות מעל לבית ונותנים מראה מיוחד ומעניין. מפרשי הצללה מצילים על הבית בצורה טובה ולכן מדובר בפתרון יעיל במיוחד עבור הצללת חלונות. בעזרתם הבית ניתן לקירור בדרך טובה יותר. כך, באמצעות מפרשי ההצללה שהם גם עיצוביים ומיוחדים וגם משרתים אותנו עבור צינון הבית מפני השמש הקופחת, אנו יכולים ליהנות מיתרונות רבים. יחד עם זאת, החיסרון הבולט בכל זאת עם מפרשי ההצללה הוא שקשה להתקין אותם וקשה להוריד אותם.

גלריה