עברית Русский


השקיעו בבריאותכם באמצעות התקנת חלונות כהים ברכב

מי היום לא מעוניין במיוחד בימי הקיץ החמים ליהנות בנסיעה עם חלונות כהים לרכב. בעזרתם הערנות שלנו בנהיגה היא גבוהה יותר ואנו יותר רגועים כשאין עלינו סנוור מהשמש, סנוור שרק מפריע לנו וגורם לנו תחושה של אי נוחות, במיוחד אם אנו תקועים בפקקים הרבה זמן. היעילות של המזגן בקיץ היא גבוהה יותר וגם השמירה על ריפוד הרכב ושאר האבזור בו תהיה גבוהה יותר אם נחכים ונבצע את התקנת הציפוי היוצר חלונות כהים לרכב.

ציפוי זה מעניק מראה יפה ויוקרתי יותר לרכב שלנו ובנוסף, החלונות הללו מונעים קרינה ישירה על עור גופנו , וכידוע עם החור באוזון הקרינה הזאת היא הרבה יותר חזקה. באמצעות הכהית החלונות שלנו ברכב לא נגרום נזק לבריאותנו והרכב שלנו ייראה הרבה יותר יוקרתי.

נהיגה הרבה יותר נעימה

חלונות כהים לרכב, יכולים גם לשמור על בריאות עיננו. מחלות כמו קטרקט יכולות להיגרם מחשיפה ישירה של עיננו לשמש ואף לפגוע בריכוז של הנהג. ציפוי איכותי של חלונות לרכב אינו דוהה וניתן להחליפו רק לאחר כמה שנים.

האווירה ברכב אשר נוצרת לאחר הכהיית החלונות היא הרבה יותר נעימה, כך, כשאנו מתקינים חלונות כהים לרכב אנו מרגישים פרטיות והנוסעים שלנו יכולים אף לראות סרט על המסכים המורכבים על גב הכיסאות הקדמיים מבלי שהשמש תפריע להם. ידוע, כי חלונות כהים ברכבנו יכולים למנוע גם גניבות מרכבים, במידה ויש לנו חלונות כהים שמי שינסה לבדוק מה יש לנו ברכב לא יצליח לראות דבר.

נהיגה הרבה יותר מהנה

מי שנהג לפני שהותקנו אצלו חלונות כהים ברכב, יוכל להעיד כי יש הבדל עצום בנהיגה, הוא פתאום אוהב לנהוג ביום והשמש אינה מפריעה לו יותר. יש לציין כי זכוכיות עם ציפוי כהה , שומרות גם על בטיחות הרכב מפני שבירת זכוכית במקרה של תאונה והן מונעות מהן להתנפץ לכל עבר, היות והמדבקה לוכדת את השברים. גם ההגנה על חלקי הרכב מבפנים, כמו למשל הגנה על הריפוד והמגן הפנימי של הדלתות, הינה גבוהה יותר וכך מראה הרכב הינו מראה הרבה יותר חדש מהשנתון של הייצור שלו.

גלריה