עברית Русский


חלונות כהים – גם בבית ובעסק

בארץ בשנים האחרונות, חלונות כהים הפכו להיות מצרך מבוקש, בכל קיץ נהיה לנו חם יותר ואנו מחפשים פתרונות הצללה עבור הבית והרכב. אפקט החממה ידוע לאלה שאין להם חלונות כהים או מספיק צל בבית. גם הסנוור מפריע להרבה מאתנו, במיוחד לאלה הרגישים לאור.

הסיכון לחלות בסרטן האור באמצעות חשיפה ישירה לשמש הוא גדול, לכן אנו נמנעים מלהיחשף אליה ומחפשים פתרונות שיעזרו לנו להרגיש נעים בימי הקיץ החמים. לאחרונה חלונות כהים לבית הפכו טרנד והרבה מאוד מעוניינים להתקין כאלה בביתם. החלונות אינם מפריעים לנו לראות את הנוף והם גם שומרים לנו על הרהיטים בבית, שכידוע, אור שמש ישיר מזיק להם.

ציפוי סולארי לשמשות חלונות הבית

ציפוי סולארי, מבודד את השמשות בבית מפני השמש הקופחת במיוחד בשעות הבוקר המאוחרות והצהריים. ידוע כי חלונות כהים לבית יפחיתו את הקרינה האלקטרו מגנטית שפולטות האנטנות הסולאריות והלוויינים ולכן בדרך זו אתם יכולים לפתור לעצמכם הרבה בעיות, ולקבל חלונות מעוצבים הנראים מאוד יוקרתיים.

ניתן להגן גם על הווילונות היקרים בבית באמצעות חלונות כהים ואף על הצמחייה אשר שמש ישירה במשך הרבה שעות ביום עלולה להזיק לה. האווירה בבית בימי החום באמצעות הכהית החלונות תהיה אינטימית ונעימה יותר. כמובן, ישנם גוונים שונים ומיוחדים ההופכים את החלונות למעוצבים ומיוחדים יותר

חלונות כהים לחסכון באנרגיה

לא נצטרך להפעיל הרבה את המזגן כשקרני השמש האולטרה סגוליות מחממות לנו את חלונות הבית וגורמות להתחממות של הבית בכלל. אם אנו מעוניינים להתקין ציפוי של חלונות כהים בבית נגד סנוור, נבחר את הציפוי הכהה ביותר, אך אם אנו מעוניינים למנוע חום בבית, נבחר דווקא את הציפוי הבהיר יותר.

לרוב הציפוי של חלון כהה מתבצע בחלקו הפנימי כך שהציפוי אינו חשוף לשמש בצורה ישירה. ניתן להפעיל את המזגן פחות בשעות הצהריים היות והצל באמצעות החלונות הכהים מסייע לביתנו להתקרר בקלות יותר, ולכן יש לנו חיסכון גדול באנרגיה. מדי פעם, אם תצטרכו להוריד את הציפוי תוכלו לעשות זאת בקלות, גם בבית וגם ברכב.

גלריה