עברית Русский


כשגם המזגן לא עוזר, חלונות שחורים זה הפתרון היעיל עבורנו בקיץ

עם ההתחממות הגלובאלית של כדור הארץ, אנו מגיעים בהרבה מקרים למצב בו המזגן גם לא עוזר. לכן, הרבה מאוד אנשים מתקינים היום חלונות שחורים בכל מקום בו יש שמשות, אם זה בבית, במשרד או ברכב. המזגן יפעל הרבה יותר טוב וביעילות ואף הצריכה בו תפחת אם נשכיל לבצע התקנת ציפו חלונות כהים בכל מקום בו אנו שוהים הרבה זמן במשך היום.

השמש הינה גורם מזיק לבריאותנו ואפילו לעינינו, סנוור ישיר של שמש גורם לנזקים גדולים בבריאות כמו גם סרטן העור הנפוץ כל כך בשנים האחרונות. הקרניים האולטרה סגוליות הרבה יותר חזקות מתמיד ולכן חברות המתקינות חלונות שחורים עסוקות מתמיד במיוחד בתקופת הקיץ.

חלונות שחורים הופכים את המקום לנעים יותר

אין אחד שלא אוהב לשהות במקום מוצל, במיוחד בימי הקיץ הלוהטים שיש בישראל. בבניינים גבוהים העשויים ברובם מזכוכית, ניתן לראות היום חלונות שחורים כך שהעובדים נהנים מסביבת עבודה נוחה ומאור נעים המגיע מבחוץ, זאת מבלי שירגישו חום מיותר. כיום, פעולות המניעה מהשמש נעשות היום לא רק בגלל החום והסנוור, אלא גם מבחינה בריאותית.

כך, בכל מקום ניתן לראות חלונות כהים, אם זה ברכב, בבית או במשרדים ובחברות השונות בהם יש הרבה עובדים. ההתקנה היא פשוטה וקלה ואנו יכולים להסיר את המדבקות, או אפילו אם החלטנו במשך השנים שאנו מעוניינים להחליף גוון לזכוכית, נוכל לעשות זאת ללא בעיה. היום בגלל החום המזגן איננו נחשב בגדר מותרות וגם ציפוי חלונות הוא חובה בכל בית בארץ. צריכת האנרגיה בארץ במיוחד בחודשי הקיץ היא גבוהה מהרגיל וניתן להפחית ממנה באמצעות התקנת חלונות שחורים בכל מקום בו קופחת השמש.

פתרון הצללה איכותי ונוח במיוחד

למרבית הפלא, עדין אין מודעות לאנשים רבים בתחום הכהיית חלונות למניעת אור ושמש. למרות שמנת חלקנו זה החום הגדול בקיץ. קשה לנו להתמודד עם החום הגדול ובכל קיץ החום אף עולה. עלינו לבצע את כל מה שביכולתנו על מנת לחסוך באנרגיה ולהקל על עצמנו מהחום וזאת ניתן לבצע בקלות ובמינימום עלות תוך התקנת ציפוי של חלונות שחורים בכל מקום בו אנו נמצאים במרבית שעות היום.

גלריה