עברית Русский


ציפוי חלונות בשיטת האנטיסאן

שיטת האנטיסאן זוהי השיטה הטובה ביותר עבור ציפוי חלונות בביתכם והיא מסייעת במניעה של חדירת קרני השמש לביתכם, למשרד או אפילו לרכב. הציפוי עוזר לקרר חללים וחוסך לנו באנרגיית החשמל בכך שלא נצטרך להדליק את המזגן ולבזבז חשמל מיותר שעולה הרבה כסף. השימוש במזגן יופחת, וכך יהיה לנו חיסכון אדיר. ידוע, כי בכל מוצר שאנו משתמשים בו נגד השמש כמו למשל משקפי שמש וקרמים קוסמטיים או שמני שיזוף למיניהם יש מסנן קרינה uv כלומר, נגד קרניים אולטרה סגוליות, שהן מקור הנזק והחום עבורנו ועבור העור שלנו. אם נשתמש בציפוי אנטיסאן שהוא נגד חדירת הקרניים הללו, הציפויים ישמרו על טמפרטורה מאוזנת. ציפוי חלונות שהוא באמצעות האנטיסאן, יש בו אף בידוד טרמי שעוזר לנו בעצם לשמור על טמפרטורה יציבה ומאוזנת בחללים השונים בבית. המוצר, הינו אקולוגי ושומר על הסביבה ואינו פוגע בהשתקפות הנוף בחלונות השונים בבית.

ציפוי אנטיסאן גם בוויטרינות בסלון ועל קירות זכוכית

במקומות שונים בבית, כמו בסלון, יש לנו וויטרינות גדולות ויש מקומות בבתים הפרטיים בהם ישנם קירות העשויים מזכוכית עבה, את אלה חייבים לצפות עם ציפוי אנטיסאן על מנת לשמור שהמקום לא יתחמם יתר על המידה. ניתן להסיר ציפוי חלונות בקלות ולהחליף אותו כל כמה שנים, הציפויים מחזיקים מעמד למספר שנים וקל להתקינם. גם מבחינת עיצוב הבית, יש ציפויי חלונות העשויים בשיטת האנטיסאן שהם דקורטיביים ומוסיפים המון לעיצוב הבית. מי שמעוניין כי לעובדים שלו במשרד תהיה סביבת עבודה נוחה בקיץ, יקפיד להתקין ציפוי חלונות על מנת שלעובדים לא יהיה חם וירגישו נוח בעבודתם. העלות של הציפוי הינה זניחה יחסית ולא יקרה מדי כי סך הכול מדובר בציפוי ולא בסוג מסוים של זכוכית שיכולה לעלות יקר, למרות שקיימים גם סוגים כאלה בשוק.

החלונות משפיעים על נוחות השהייה בבית

בכל מקום שלא תסתכלו אם זה בבית, ברכב או במשרד, אנו תמיד מוקפים בחלונות, האור הטבעי המגיע מבחוץ, אמנם חשוב לנו אך איננו אוהבים "להיצלות בשמש". .לכן, אם נתקין ציפוי חלונות בכל מקום בו יש חלונות ניהנה מהאור והוא אף לא יפגע בנו.


.

גלריה