עברית Русский


ציפוי חלונות לרכב - תשמרו על עצמכם ועל הרכב

ישנן שעות מסוימות בהם אתם מתקשים לראות מה נעשה בכבישים, השמש כל כך מסנוורת אתכם ואתם אף יכולים חלילה לבצע תאונת דרכים. הפתרון האידיאלי עבורכם זה ציפוי חלונות לרכב. ציפוי זה מונע עד 90% חדירת שמש לרכב. גם מגני השמש אינם מספיקים למניעת החום וחדירת השמש לרכב. ההתקנה של ציפוי חלונות לרכב, נעשית בכל חלונות הרכב וניתן לעשות זאת רק באמצעות מתקין מורשה על מנת שהציפוי לחלונות לא יהיה מאיכות גרועה ויתקלף לאחר כמה חודשים. ציפוי איכותי לחלונות הרכב, אמור להחזיק מעמד כמה שנים. כך, אין צל של ספק, כי חלונות הרכב הכהים יקנו לכם נסיעה נעימה יותר ובטוחה.

שמירה על הבריאות ומניעת חשיפה לשמש

ציפוי חלונות לרכב מונע סרטן בעור, כשאנו חשופים לשמש במיוחד בשעות הצהריים השמש חודרת מבעד החלונות והעור שלנו נחשף ואנו עלולים לחלות בסרטן העור. הקרניים האולטרה סגוליות גורמות לנו אף להזדקנות העור וכדאי להימנע מהם כמה שיותר על מנת לשמור על בריאותנו. החלונות שלנו ברכב לאחר הציפוי הם לא באמת שחורים אלא כהים, רק חלק קטן של אור השמש יכול לחדור אלינו אך, ההבדל בין רכב שיש לו ציפוי חלונות לבין רכב שאין לו ציפוי הוא הבדל בין שמיים לארץ. ישנן יתרונות נוספים בציפוי חלונות לרכב וזה שאלה היושבים ברכב יכולים לראות מה מתרחש מחוץ לרכב, אבל אלה שנמצאים מחוץ לרכב אינם יכולים לראות את נוסעי הרכב או מה נמצא ברכב וזה אף יתרון גדול נגד גניבות ופריצות של רכבים.

דרגות ההצללה של ציפוי החלונות ברכב

ישנן דרגות שונות של ציפוי חלונות הרכב, יש דרגות בהירות יותר ויש כהות עד כמעט צבע שחור כהה. ניתן לבחור את דרגת הכהות ברכב לפי דרישתכם. ישנה בעיה בחוקיות של התקנת ציפוי חלונות ברכב, החוק אומר שח איסור על התקנת ציפוי שמשות כהות לרכב, אלא רק בחלון ליד הנוסע ובשמשה האחורית. אך ישנן חריגות בחוק האומרות שאם הרכב יוצר עם שמשות כהות או רכב ביטחון שקיבל אישור מיוחד לכך, יוכל להשתמש בכך.

גלריה