עברית Русский


הפחתה של אפקט הקרינה באמצעות הכהיית שמשות


כולנו בורחים מהחום היוקד במיוחד בתקופת הקיץ. אנו גם דואגים מהקרינה ומנזקים היכולים לגרום לבריאותנו. אחד הנזקים הידועים ביותר כשאנו חשופים לשמש, זה הקרינה שיכולה לגרום למחלות חמורות כמו סרטן העור. כמובן, אנו דואגים גם ליקירנו, בני המשפחה והצעירים שבהם הזקוקים להגנה מרבית מפני השמש היוקדת.

מי לא מורח גרם הגנה על ילדיו אפילו כשהם הולכים לבית הספר או לגן? כך, גם בבית נדאג בקיץ לגרום לצל ולחיסכון באנרגיה באמצעות הכהיית שמשות. הכהייה זו חיונית בכל בית ובכל רכב.
אנו מוציאים את בני המשפחה או את ההורים המבוגרים לטיולים ארוכים במיוחד בשבתות, לכן אנו נדרש לבצע הכהיית שמשות גם בחלונות הרכב, על מנת שהנהיגה והטיול הארוך, לא ייהפכו לנו לסיוט...

תחושה טובה משפיעה על צורת הנהיגה

תמיד בתקופת הקיץ יש יותר תאונות. חוסר הסבלנות של נהגים בתקופה הזאת, אשר נגרם עקב החום, מביא לעצבנות יתר וחוסר סבלנות ממסוכנת. לכן, אם נשכיל ונבצע הכהיית שמשות ברכב, נוכל למצוא כי הדבר יגרום לנו לתועלת רבה בנהיגה. הנהיגה תהיה עבורנו נעימה יותר, נחסוך בדלק כי לא נצטרך מעלות גבוהות של קור על מנת לקרר את הרכב והנוסעים שלנו יהיו רגועים ונינוחים.

המדבקה האמריקאית של הציפוי לשמשות הרכב והבית הפכה להיות הכי מבוקשת ופופולרית, היא מחזיקה מעמד למעלה משבע שנים והיבואן נותן לנו אחריות עליה. כדאי כי אם כבר החלטתם להתקין ציפוי עבור הכהיית שמשות תעשו זאת רק אצל מתקין מורשה כך שלא יהיה מקרה שלאחר כמה חודשים בלבד הציפוי יתקלף או ידהה.

וודאו כי הציפוי עומד בתקנים

כמו בכל מוצר, כדאי לוודא כי יש תו תקן על ציפוי הזכוכית אותו הזמנתם אצל המתקין המורשה. כך אתם יודעים כי יש בידיכם מוצר איכותי המקובל ומורשה לשימוש בארץ. ככל שהציפוי יהיה עבה יותר הוא אף יהיה יותר בטיחותי, כי חלילה בזמן תאונה כשהזכוכית של החלון מתנפצת, המדבקה העבה תלכוד את השברים ובכך יימנע אסון מיותר כמו פציעה או חדירת שברי זכוכית לגוף.

גלריה