עברית Русский


ציפוי זכוכית מסייע גם בשמירה על איכות הסביבה

הסנוור והשמש הקופחת היא מנת חלקם של הרבה אנשים בעולם. כיום מחפשים את התשובה שיכולה למנוע מאתנו את החום והסנוור שגורם נזקים לבריאות ולרכוש שלנו. אחת הדרכים הנפוצות היום למניעת החום במקומות בהם אנו נמצאים זה באמצעות ציפוי זכוכית.

החום גורם גם לדהייה של ריהוט ווילונות ואפילו שטיחים יקרים הנמצאים בביתנו. כשאנו מעוניינים לבצע את ציפוי השמשות בביתנו או ברכבנו, עלינו לדעת כי הזכוכית אכן מתאימה לציפוי וצריך להתאים לה את הציפוי הנכון. רק יבואנים המורשים להתקנת ציפוי החלונות מורשים ויודעים לבצע את ציפוי החלונות, לכן אם כבר חשבתם לבצע את הכהיית החלונות כדאי כי תפנו למתקינים ויבואנים מורשים העוסקים בתחום ולזכות ליתרון הגדול - ציפוי זכוכית יכול למנוע עד 80% את החום במקומות בהם אנו שוהים במשך היום.

ציפוי בעל עמידות גבוהה

היבואנים יודעים בדיוק איזה סוג של ציפוי זכוכית ניתן לייבא בארץ בהתאם למזג האוויר. היבואנים מייבאים ציפוי איכותי המחזיק לאורך שנים ואינו מתקלף או דוהה. לרוב, הרבה אנשים יכולים להעיד לאחר השימוש בציפוי החלונות, כי זה אכן מוצר פלא שמונע חום וסנוור שממנו מרביתנו סובלים. האחריות על ציפוי הזכוכית בקרב רוב היבואנים המורשים נע בין 7-10 שנים.

על מנת לא לגרום לצריכה בזבזנית בבתים ובמשרדים השונים שאנו יכולים לראות כי בימות הקיץ העובדים מסתובבים עם סוודרים בגלל השימוש המוגזם במזגנים שרק צורך אנרגיה מיותרת, ניתן להתחשב גם בעצמנו וגם בזולת אם מתקין ציפוי זכוכית שיגן עלינו מפני קרינה וחום וגם יוזיל עבורנו את צריכת החשמל באופן משמעותי.

להתחשב גם באיכות הסביבה

אם כולנו היינו פועלים בהתחשבות איכות הסביבה והיינו גורמים לכולם לצרוך פחות אנרגיה שתמנע בהרבה אחוזים את ההתחממות הגלובאלית של כדור הארץ, העולם היה במקום טוב יותר. אחת הדרכים הנפוצות זה פשוט להתקין ציפוי חלונות כהה עבור החלונות ברכב , במשרד ובבית וכך לצמצם את צריכת אנרגיית החשמל ששימוש יתר בה יכול רק להגדיל את החור באוזון ולגרום לנו עקב כך, נזקים בלתי הפיכים לבריאות שכמובן היא חשובה לנו.

גלריה