עברית Русский


חסרונות של ציפוי שמשות לרכב

לא כל ציפוי רכב יכול להיות שימושי ובטוח עבורך ועבור הרכב שלך. יש מגבלות רבות של ציפוי חלונות רכב. לדוגמה ציפוי המראה, שמחזיר אור השמש ויוצר בהקים, מסנוור נהגים אחרים. בנוסף, יש סטנדרטים מסוימים הקובעים את הרמה המותרת של ציפוי רכב.

מגבלות אלה קיימות בעיקר בשל העובדה כי ציפוי יתר של רכב משפיע באופן שלילי על טווח ושדה ראיה, ובלילה כמעט ומונע מהנהג את האפשרות לראות מה קורה מסביבו. לכן, במאמץ להגן על סלון הרכב מעיניים זרות וקרני שמש אולטרה סגולות לא צריך ללכת רחוק מדי, על מנת שרמת הציפוי תהיה אופטימאלית ביותר ושלאחר מכן השלטונות לא יבואו בטענות לגבי ציפוי הרכב שלך.

באשר לחוקיות הציפוי - משרד התחבורה ומשטרת ישראל מאפשרים ציפוי חלונות רכב לחלונות אחוריים צדדיים, וציפוי חלון אחורי. (את דבר החוק ראה כאן).

לחלונות הקדמיים הצדדיים של הרכב אסור לעשות ציפוי. עם זאת, קיימת אפשרות חלופית של ציפוי לחלונות אלה. במקרה זה, משתמשים בסוג בהיר מאוד של סרט ציפוי, המעביר 50% -70% מאור השמש, עם שיעור גבוה של קליטת קרני UVA/B. ציפוי בחומר כזה יעלה את הרגשת הנוחות של הנהג והנוסעים ברכב ולא ייצור בעיות בזמן הטסט השנתי של הרכב.

ציפוי רכב מוגזם פוגע בראיית הלילה ובראייה במזג אוויר רע.
ציפוי חלונות מוגזם אינו מאפשר לראות את הכביש לפני הרכב שלך לנהגים ברכבים הנושאים אחריך.

על זה אפשר לטעון כי בנסיעה בעקבות משאית או אוטובוס אין אפשרות לראות את הדרך, אבל אף אחד לא מגיש תלונה. אז למה ציפוי רכב מפריע ומשאית לא? באשר למינוס ראשון של ציפוי רכב - זה תלוי באיפה ואיזה סוג של ציפוי עשיתם.

ציפוי לרכב חייב לעמוד בסטנדרטים המקובלים ולהתבצע במרכז ציפוי מוסמך. אם ציפוי רכב עונה על כל הדרישות, אזי ההפסד בשקיפות מינימאלי וכמעט ולא מפריע לנהיגה בזמן החושך. כמובן, שרק אתה מחליט אם אתה צריך ציפוי רכב, אנחנו יכולים רק לייעץ.

עם הטכנולוגיה המודרנית, יתרונות של ציפוי שמשות הם רבים, ויעניינו אנשים רבים. חסרונות, למרות שהם קיימים, הם קטנים וניתן למזער אותם על ידי שמירת סטנדרטים של ציפוי זכוכית.

ציפוי חייב להתבצע במכון שירות איכותי עם צוות מקצועי. במקרה זה, אתה יכול להיות רגוע ובטוח לא רק לגבי בטיחות וחוקיות של הציפוי, אבל גם לקבל אחריות כי ציפוי חלונות נעשה ברמה גבוהה של איכות שיימשך אותך זמן רב. ציפוי רכב יכול להפוך את השהייה שלך ברכב לנוחה יותר.
וציפי אנטי סאן
חלונות כהים לרכב,חלונות כהים,חלונות כהים בית דגן,ציפוי זכוכית,חלונות שחורים,ציפוי
חלונות לרכב,השחרת חלונות לרכב,השחרת חלונות,מיגון חלונות,מיגון שמשות,ציפוי חלונות כהים,השחמת חלונות לרכב,ציפוי אנטי סאן,ציפוי אנטי סאן לרכבב,ציפוי אנטי סאן במרכז,מיגון שמשות רכב,הכהיית חלונות לרכב,חלונות כהים לבית,ציפוי זכוכית לרכב,חלונות כהים לרכב ,חלונות כהים לרכב מחיר,חלונות כהים לרכב מחירחלונות כהים לרכב ,ציפוי נגד שריטות לרכ,בחלונות כהים לרכב מרכז,הצללת חלונות
רכבהשחרת פנסים לרכב,השחרת בקליות לרכב,ציפוי מט לרכב,ציפוי קרבון,
ציפוי בטבילה,ציפוי קרבון בטבילה,קרבון בטבילה,ציפוי ג'אנטים,טבילת ג'אנטים,ציפוי דקורטיבי בטבילה,טבילה באמבטייה,טבילה במים,עיצוב בטבילה,עיצוב ג'אנטים,צביעת ג'אנטים,צביעת פלסטיקים,טבילה לפלסטיקים,ציפוי פנים רכב,מדבקות לרכב,גג דמוי זכוכית,גג פנורמי,גג שחור לרכב,ציפוי שחור מבריק,headrographics,water transfer film,חלונות כהים לרכב בבית דגן,חלונות כהים במרקז,חלונות כהים חלונות כהים בבית דגן, במרקז

גלריה