עברית Русский


יתרונות של חלונות כהים לרכב

ציפוי רכב הוא, קודם כל, הגנה, והוא נועד להגן על הנהג מפני אור השמש המיותר.

ביום קיץ חם אתה תהיה אסיר תודה על חלונות כהים ברכב, אשר יגנו עליך מפני קרני השמש המעייפות בגלל האור החזק. דרך דחיית אור השמש האולטרה סגול, ציפוי רכב מאפשר לך לשמור על טמפרטורה נמוכה יותר בסלון מאשר בהעדר ציפוי זכוכית. בדרך זו שהייה שלך ברכב הופכת ליותר נוחה.

חלונות כהים – חיסכון והגנה

חלונות כהים ברכב עוזרים לחסוך בדלק, כי למזגן קל יותר להתמודד עם העבודה שלו בעזרת תמיכתו של הציפוי. מספר עצום של יתרונות, שלא נראים לעין במבט ראשון, בעל רכב מקבל כאשר הוא עושה ציפוי רכב.

ציפוי עוזר לשמור על הפרטים של עיצוב סלון של הרכב במצבם המקורי, מונע שחיקה ודהיית צבעים. עם זאת, תכונות הגנה, אשר מקנה אותן ציפוי רכב, לא נגמרות ברשימה הנ"ל.

במקרה של תאונה או פגיעה של אבן ברכב עם חלונות מצופים, הזכוכית אינה מתנפצת ואינה מתפזרת בכל הסלון, תוך סכנת פציעה לכל הנמצאים ברכב, אלה נשארת על סרט הציפוי.

לציפוי חלונות רכב תפקיד דקורטיבי, הציפוי מעניק לרכב מראה יפה יותר. על ידי בחירת סוג מסוים של חלונות כהים לרכב, אתה יכול להדגיש את הצד מיוחד של רכבך. לדוגמה, ציפוי צבעוני של חלונות הרכב יעניק לו מראה מודרני וספורטיבי יותר. ציפוי "מראה" או ציפוי כהה יעניק לרכב מראה רשמי ויקר יותר.

חלונות כהים – לנוחות ובטיחות
.
חלונות כהים יסתירו את סלון הרכב מעיניים סקרניות. כך ציפוי פשוט יציל אותך מגניבה מרכב. העומס על הכביש לעיתים קרובות גורם לבעלי רכב להיות תקועים בפקק, וגם במקרה זה ציפוי הרכב ללא ספק יעזור לך להרגיש נוח יותר, מפני שחלונות מצופים יסתירו אותך מפני נהגים סמוכים.

אבל לציפוי רכב בנוסף ליתרונות קיימים גם חסרונות. יש לציין כי ציפוי מראה בעל תכונות החזרת אור. וזה לא במקרה. על כך במאמר הבא.

גלריה