עברית Русский


במדינה חמה כמו שלנו – הכהית חלונות היא חובה בכל רכב

כמה פעמים פקק בקיץ הלוהט הפך את גופכם למזיע והעניק לכם חוסר נוחות ? החוויה של נהיגה ברכב בקיץ הפכה לנו לסיוט ואין אנו יכולים לפתור אותה בקלות. אפילו אם נפעיל מזגן ברכב עדיין נרגיש את השמש הצורבת על עורנו. הפתרון היחידי הוא הכהית חלונות. חווית הנהיגה תהיה אחרת לגמרי וכך נוכל להיות הרבה יותר רגועים בנהיגה, במיוחד שאנו מסיעים ילדים או בני משפחה מבוגרים יותר שרגישים במיוחד לשמש. אנו יכולים אף למנוע סרטן עור אם נחכים ונבצע הכהית חלונות ברכב שלנו עוד לפני תחילת הקיץ. יש ציפויים שונים המכהים את חלונות הרכב וניתן למצוא אותם בדרגות שונות
.
ניתן למנות את היתרונות בהכהית החלונות לרכב בקלות. היתרונות הם: סינון חום, מניעת סנוור, הגנה מקרינה אולטרה סגולית {uv}, שיפור הנהיגה והאווירה המרגיעה שיש ברכב, הגנה על חפצים ברכב מפני גנבים {קשה להם יהיה לראות מה יש ברכב עם החלונות הכהים...} שמירה על הרכב מבפנים, כלומר ריפוד סקאי המצפה את הדשבורד וכך מגן מפני פגיעה של הדיבורית או הג'י פי אס מהשמש. הציפוי אינו פוגע בשדה הראיה אלא להיפך, הוא אף משפר אותו.

שמירה על הבריאות בזמן הנסיעה

תתפלאו, אבל הכהית חלונות לרכב, יכולה לשמור על בריאותנו מפני סרטן העור וקטרקט הנגרם מסנוור השמש. ידוע כי הזדקנות תאי העור היא בהרבה יותר מואצת כשאנו חשופים לשמש. ישנם אנשים הנמצאים הרבה שעות על הכביש והם סובלים מקרינת השמש, להם מומלץ ביותר להכהות את חלונות רכבם על מנת שישמרו על בריאותם וייהנו מנהיגה רגועה יותר. את כהות החלונות ניתן לבחור בארבעה צבעים. מיותר לציין כי הרכב נראה הרבה יותר יוקרתי ומשודרג בעת ביצוע הכהית חלונות. החלונות הכהים ברכב מתאימים גם לאנשים המשאירים בדרך קבע, ציוד יקר ברכב. יש גם הרבה המעוניינים בפרטיות והם בוחרים ציפוי בו הם יכולים לראות מה נעשה בחוץ אך מבחוץ לא ניתן לראות מי נמצא ברכב.

ציפוי חלונות כהים – לא רק ברכב

ציפוי חלונות כהים ניתן לבצע לא רק ברכב אלא גם בבית. ציפוי שכזה עניק לכם חיסכון באנרגיה ומיגון נגד קרינה סלולארית הנובעת מאנטנות הנמצאות היום בכל מקום.

גלריה