עברית Русский


הכהיית חלונות לרכב – לא רק בשביל עיצוב הרכב

כיום לא רק אנשים חשובים בממשלה או אנשי עסקים למיניהם נהנים מחלונות כהים ברכבם, אלא גם הציבור הרחב, אין מה לדבר, כי ביצוע הכהיית חלונות ברכב הפך לטרנד אופנתי אך בנוסף, הצורך שלנו בהגנה מפני השמש הוא גבוה. היום, ישנן המון שיטות של ציפוי והתקנת חלונות כהים ברכב, תוכלו גם לבחור את הגוון והכהות הרצויה לכם בשמשות רכבכם. החוק הקיים כבר משנת 2005, אומר כי אפשר להתקין הכהיית חלונות ברכב אך רק בחלק מהחלונות, כמו למשל החלונות האחוריים. בשמשות הקדמיות חל איסור להתקין ציפוי חלונות כהים. בחלונות האחוריים, החום חודר יותר, ולכן אם יש לכם נוסעים הרגישים במיוחד לשמש כמו ילדים או אנשים שיש להם בעיות בעור בגלל השמש, ניתן להתקין את הציפוי.

הוצאה כספית משתלמת

מי שמתקין הכהיית חלונות לרכב יודע את ההבדל, החום יופחת באופן משמעותי והרכב לא יינזק, מבחינת הריפוד, הציפוי של הדלתות, לוח השעונים או ההגה. חיסכון בדלק עם התקנת הציפוי הכהה לחלונות הרכב הוא מורגש כי אנו מפעילים מזגן על דרגה נמוכה, היות והרכב כבר מוצל, וכך אנו חוסכים בדלק שגם כך היום הוא נחשב לאחד מהמוצרים היקרים ביותר. הפרטיות הנוצרת עם ביצוע הכהיית חלונות לרכב היא מושלמת והאווירה היא שונה ברכב. הנהיגה הופכת להיות הרבה יותר רגועה גם אם אתם נקלעים לפקק בשעות הצהריים, תוכלו ליהנות מהשהייה ברכב. לכן, ההשקעה היא משתלמת ביותר במיוחד אם אתם נמצאים הרבה שעות ברכב במסגרת עבודתכם.

חלונות כהים לרכב - בטיחות

חלילה במקרה של תאונה, ובמיוחד אם יש לנו נוסעים מאחור שאנו אחראים על בטיחותם, החלונות הכהים מגנים על הנוסעים כשזכוכית מתנפצת. הציפוי לוכד את הרסיסים ובכך יכול להימנע נזק כמו פציעה או חדירת רסיסי זכוכית למקומות שונים בגוף. אם החלטתם לפני בוא הקיץ לבצע הכהיית חלונות ברכבכם, וודאו כי הציפוי של החלונות הכהים לרכב נעשה באמצעות מדבקות אמריקאיות עבות וטובות במיוחד, וודאו כי המתקין יצפה לכם את החלונות בציפוי זה.

גלריה