עברית Русский


המילה האחרונה בציפוי שמשות לרכב – ציפוי קרבון

ציפוי קרבון הינו ציפוי חזק במיוחד, הוא חזק כמו פלדה אך הרבה יותר קל ממנה. היוקרה והאיכות המתקבלים עם ציפוי קרבון כבר מדברים בעד עצמם. ההתאמה של הציפוי היא אישית על פי טעמו של הלקוח וסוג הרכב בו הוא נוסע. מכוניות המיוצרות מחומר קרבון הן המכוניות היוקרתיות בדרך כלל. כמובן, במקרה הצורך ניתן להסיר את אותו ציפוי קרבון מבלי שיינזק הצבע ברכב. הציפוי יכול להיצמד לכל חלון או משטח, באם הוא ישר או בעל פינות מעוגלות. האפקטים שלו הם דקורטיביים במיוחד והציפוי מתאים גם עבור דלתות, מעליות, רצפות ועוד.

הציפוי הינו עמיד ויכול להחזיק 12 שנה.
כך, באמצעות מדבקות קרבון, ניתן לעצב את הרכב שלכם בכל חלק גם בחלל הפנימי וגם בחלל החיצוני שלו. יש כאלה העוטפים את כל הרכב עם מדבקות קרבון למראה מרשים יותר.

מהו קרבון ולמה הוא משמש ?

הקרבון מגיע בצורה של יריעות ארוכות ודומה לכותנה במראהו. הוא משמש לציפוי מכוניות בעיקר אך כיום ציפוי קרבון ניתן גם למצוא על אופנועים. הקרבון מונח יחד עם דבק אפוקסי ונשלח לתנור. יש מגוון חומרים מסוג קרבון, הידוע כי הוא עשוי מסיבי פחם וכך ציפוי קרבון אינו דוהה בשמש ועמיד בפני שריטות. הציפוי הינו עמיד מפני חום וקור הוא מיועד לקישוט פנים וחוץ הרכב ולעבודות כמו שחזור ותיקון של פגעים שונים ברכב. מי שמעוניין להסיר את הציפוי, יוכל לעשות זאת בקלות מבלי שייגרם נזק לרכב.

לעתים עם ציפוי קרבון יכולה להיווצר איזו שהיא אשליה כי הרכב עשוי מפלסטיק או גומי, אבל ניתן להוסיף פסי קישוט בצדי הרכב העשויים מקרבון ומקנים לרכב מראה ספורטיבי יותר או אגרסיבי במיוחד לצעירים בינינו או אוהבי מכוניות הספורט למיניהם. ציפוי זה בשנים האחרונות, הפך להיות מאוד פופולרי.

ציפוי קרבון משמש גם להכהיית חלונות ברכב

אין ספק כי הציפוי הטוב ביותר עבור חלונות הרכב הינו ציפוי הקרבון, הציפוי הוא הכי עמיד מכל הציפויים שאתם מכירים, הוא גם שומר על הרכב מבחינת דהיית הריפוד או חלקי הפלסטיק הפנימיים כגון, לוח השעונים ועוד. ההרגשה היא כאילו אתם מרכיבים משקפי שמש כהים במיוחד והאווירה ברכב היא אינטימית ורגועה ללא סנוור של השמש.

גלריה