עברית Русский


המילה האחרונה בציפוי הרכבים – ציפוי קרבון לרכב

האלסטיות והגמישות בחומר הנקרא קרבון, הוא המראה האוטנטי שלו. הקשר בין ציפוי קרבון לרכב ולבין סטייל הוא צמוד, רכבים יוקרתיים לרוב יהיו מצופים בקרבון. הרבה משקיעים ברכבם, חלק ישקיעו בג'נטים מגנזיום יקרים, חלק בריפוד העשוי מעור, וחלק יבצעו ציפוי קרבון לרכב. כל אחד לפי הסטייל והאפשרויות שלו. אצל נהגים באירופה זה אינו חידוש, רבים מהנהגים הצעירים הנוהגים על מכוניות ספורטיביות מבצעים את הציפוי על מנת להקנות לרכב מראה ספורטיבי וייחודי. גם ציפוי חלונות כהים הנחשב יוקרתי ויעיל לכל הדעות, נעשה באמצעות ציפוי קרבון המיוחד לשמשות הרכב.

טרנדים אופנתיים בעיצוב הרכב

ידוע כי ישנה אופנה גם ברכב, פעם היה להיט להתקין ג'נטים העשויים ממגנזיום, והיום זה השתנה – ציפוי קרבון לרכב הפך להיט לא רק באירופה כי אם גם בישראל. הרבה נוטים לצפות חלק מהרכב כמו הגג למשל הסופג הרבה שמש, הציפוי בחומר העשוי מקרבון {סיבי פחם} . חומר זה מונע התחממות כי נוא עמיד מאוד לטמפרטורות השונות, כלומר גם מפני חום וגם מפני קור. זה לא נדיר היום לראות מכוניות בכבישים שחלקם מקושט בפסי קרבון דקורטיביים, או לראות מכוניות ספורט שהגג שלהם מצופה בחומר זה. גם את הדשבורד {לוח השעונים} ניתן לצפות עם ציפוי קרבון לרכב כי זהו החלק שתמיד גלוי לשמש ועלול להיפגם ולקלקל את מראהו הפנימי של הרכב. לכן, המראה גם יפה ולרכב יש את ההגנה המלאה מפני השמש.

ציפוי החלק הפנימי של דלתות הרכב עם קרבון

הרבה אוהבים לצפות את החלק הפנימי של דלתות הרכב עם ציפוי קרבון. ציפוי זה נותן מראה יוקרתי ושומר על פנים הרכב, בדומה לציפויים האחוריים שהזכרתי קודם לכן. גם מעל למכסה המנוע מקובל מאוד היום להדביק ציפויי קרבון. במחיר סביר מאוד, ניתן לשדרג את מראה הרכב בציפוי קרבון וליהנות ממראה יוקרתי של הרכב. ניתן גם לצפות את המראות החיצוניות של הרכב באמצעות מדבקות אלה וכאמור, המחיר של הציפוי הוא לא בשמים, גם אם מדובר בחלקים גדולים ברכב כמו מכסה המנוע ותא המטען.

גלריה