עברית Русский


שירותי החברה

חלונות כהים לרכב

לעשות חלונות כהים רכב - זה אומר לשים על חלונות הרכב סרט מכהה את הזכוכית. הדבקצת הציפוי מתבצעת בעזרת כלים מיוחדים. הזכוכית הופכת להיות הרבה יותר חזקה, הציפוי חוסם חדירה של עד 99% של קרני UV מזיקים ומבטים סקרניים מדי, וכמו כן זכוכית מצופה פחות רגישה לפגיעה מכאנית ופחות נהרסת מפגיעה כזאת, מפחיתה רעש ומקבלת יציבות תרמית.

ראה בהרחבה

 חלונות כהים לרכב

ציפוי נגד שריטות לרכב

ציפוי נגד שריטות (סרט שריון) שקוף לחלוטין מותקן על אזורי הרכב חשופים ביותר לפגיעה ברכב ולנזק חיצוני כלשהו: שריטות בזמן חניית הרכב, נזק מאבנים עפים, חצץ וחול. החומר הינו קל להדבקה, חוזר בצורתו על כל העיקולים של פני הפגוש, הכנף, המראות או כל מרכיב אחר של הרכב.

ראה בהרחבה

ציפוי נגד שריטות לרכב

ציפוי ויניל מט קרבון

ויניל הוא חומר מיוחד לשימוש על פני הרכב, וזוהי מגמה חדשה יחסית בתחום ציפוי רכב בישראל, למרות שויניל די פופולרי בארצות הברית, בריטניה, רוסיה ומדינות אחרות .

ראה בהרחבה

ציפוי ויניל מט קרבון

שריון חלונות רכב

שריון חלונות רכב דורש מיומנות גבוהה ביותר של המבצע, מפני שחומרי השריון (סרטי מיגון משריין) עבים פי כמה מחומרי ציפוי חלונות, וזה מסבך את התהליך של הנחלת חומרים אלה, במיוחד על משטח הזכוכית עם עקמומיות גבוהה. אצלנו אתה יכול לבצע ציפוי חלונות רכב בחומרים משריינים. הדבר אפשרי גם עבור החלון האחורי.

ראה בהרחבה

שריון חלונות רכב

ציפוי ושריון של חלונות בניינים

בזכות טכניקות ייצור חדישות של חומרי ציפוי, הביקוש להנחלתם בהם עלה באופן משמעותי. השימוש בחומרי ציפוי ניתן בכל עצם. ציפוי חלונות של בניין יכול לשנות לחלוטין את מראהו. להוסיף לבניין סולידיות ויופי, להפוך אותו למוצק יותר ניתן באמצעות חומרי ציפוי אדריכליים.

ראה בהרחבה

ציפוי ושריון של חלונות בניינים
צור קשר
054 3333 000 CARSTYLE.CO.IL
INFO@CARSTYLE.CO.IL
גלריה