עברית Русский


חלונות כהים לרכב

לעשות ציפוי לחלונות רכב - זה אומר לשים על חלונות הרכב סרט מכהה את הזכוכית. הדבקת הציפוי מתבצעת בעזרת כלים מיוחדים. הזכוכית הופכת להיות הרבה יותר חזקה, הציפוי חוסם חדירה של עד 99% של קרני UV מזיקים ומבטים סקרניים מדי, וכמו כן זכוכית מצופה פחות רגישה לפגיעה מכאנית ופחות נהרסת מפגיעה כזאת, מפחיתה רעש ומקבלת יציבות תרמית.

ציפוי חלונות רכב - זהו עיטור יוקרתי שיכול לשנות את מראה הרכב שלך, וגם אמצעי טיפול בו.

כרגיל, טיפול ברכב מוטב להשאיר בידי מקצוענים, שמכירים את כל המורכבויות של "יופי הרכב." מומחי מרכז ציפוי CarStyleמספקים מגוון רחב של שירותים בתחום ציפוי רכב. ציפוי חלונות רכב, הדבקת רצועה על השמשה הקדמית של הרכב, וגם תהליך הפוך – הורדת ציפוי.
.
ציפוי חלונות הרכב מעניק לו מראה אלגנטי. חשוב לציין, כי לאחר ציפוי בקושי רואים מבחוץ מה קורה בתוך רכב, גם אם מציצים לתוך רכב ממרחק קרוב. (מידת השקיפות תלויה בחומר ציפוי), ובעל הרכב יכול לראות הכל מבפנים - אפילו בחושך.

זוהי ההנאה של ציפוי רכב בחומרים איכותיים האמריקאים ואירופיים, מיצרנים המקוריים.

ציפוי רכב זו היא הנאה אסתטית, אולם עם יתרונות מוחשיים – בקיץ הוא מגן על סלון הרכב מפני דהייה בשמש, ובחורף שומר על אוויר חם בתוך הרכב. ציפוי חלונות הרכב באופן נכון – ונהג כבר לא חייב לפזול בשמש או להרכיב משקפי שמש.

סרט ציפוי לרכב נותן אפשרויות שילוב צבעים שונים וחיזוק זכוכית – במקרה שהיא תשבר, שברי הזכוכית, דבוקים אחד לשני, לא יתפזרו ולא יפלו לתוך סלון רכב.

לפי חקיקת משרד התחבורה של מדינת ישראל, אסור לעשות לרכב חלונות שחורים לגמרי. השמשות והשמשה הקדמית חייבות להעביר אור באופן מלא, ושמשות אחוריות והחלון האחורי יכולים להיות מצופים ללא כל מגבלות (ראה קישור לעיל).

יתר על כן, אסור לצפות חלונות רכב, (החלון הקדמי וחלונות צדדים קדמיים) בחומרי ציפוי אפלים. חומרי ציפוי של חלונות אלה חייבים להעביר 70%-75 של אור - זהו חומר כמעט שקוף, אבל יש לו גוון של החזר אור.

מגוון רחב של צבעים ייתן אפשרות לבחור התאמה מושלמת בין צבע ציפוי לצבע הרכב.

לפי רצון הלקוח, אפשר לבצע תהליך הפוך – הורדת חומר ציפוי. זאת חייבים לעשות אנשי מקצוע מיומנים. ניסיון להוריד חומר ציפוי בכוחות עצמיים עלול להיות "כואב" לכיס שלך, מפני שחומרי ציפוי איכותיים, רבי שכבות, מחוברים על ידי דבקים מיוחדים שקשה מאוד להוריד אותם מפני הזכוכית.

גלריה