עברית Русский


שריון חלונות רכב


שריון חלונות רכב דורש מיומנות גבוהה ביותר של המבצע, מפני שחומרי השריון (סרטי מיגון משריין) עבים פי כמה מחומרי ציפוי חלונות, וזה מסבך את התהליך של הנחלת חומרים אלה, במיוחד על משטח הזכוכית עם עקמומיות גבוהה. אצלנו אתה יכול לבצע ציפוי חלונות רכב בחומרים משריינים. הדבר אפשרי גם עבור החלון האחורי.

קיימים שלושה סוגים של חומרי שריון, לפי אפשרות סינון אור שמש:
- שקופים לגמרי - עובי 112, 220 ו 300 מיקרון;
- מחזקים מצפים, בעובי של 112 מיקרון ומאפשרים חדירת 35% ו-15% אור.

שריון חלונות רכב הינו כיום האפשרות הטובה ביותר של מיגון, מפני שלסרטים משריינים שיעור גבוה ביותר של תכונות פיסיקליות, מכניות ואופטיות. חומרים אלה מצטיינים בציפוי המונע סריטות זכוכית, ומאפשרים תצפית מירבית מבפנים.

חומרי שריון עמידים בפני מכות והתנגשות, בעלי שיעור גבוה של הגנה מפני חדירה לרכב כל ידי פעילות כוח פיזי, וגם מפני סכנת פיצוץ. שריון חלונות הרכב שלך בחומרים האלה עשוי להגן במידה רבה על הבעלים של הרכב, כי בעת התקנת חומרי שריון עמידים אלה על חלונות הרכב, נוצר אפקט הטריפלקס.
כלומר, חלונות צדדיים לא מתפוררים כאשר הם נשברים, אלא נשארים במסגרת החלון. סרט מגן שמותקן בצד הפנימי של החלון ממשיך להחזיק את הזכוכית השבורה, ומנוע פעולות פיזיות נוספות לחדירה לתוך הרכב.

מיגון חלונות רכב, בנוסף לכל, גם יגדיל את ספיגת הרעש בתוך סלון הרכב. רוב הרכבים המודרניים מ"הרמה הגבוהה" , המיוצרים היום, כוללים באבזור הבסיסי חלונות אחוריים וחלונות צדדים טריפלקס, שגם להם כל היתרונות הנ"ל.

גלריה