עברית Русский


ציפוי ויניל מט קרבון

ויניל הוא חומר מיוחד לשימוש על פני הרכב, וזוהי מגמה חדשה יחסית בתחום ציפוי רכב בישראל, למרות
ויניל די פופולרי בארצות הברית, בריטניה, רוסיה ומדינות אחרות .

חומר ויניל מותקן על פני הרכב בעזרת טכנולוגיה ייחודית, המאפשרת לך להגן על שכבת צבע הרכב, לשנות את צבעו, להדגיש אלמנטים חיצוניים (פיתוחים, פגושים, מכסה מנוע, גג, ספוילר), לשים את התוויות תמונות וכל דבר אחר, לפי דמיונו ורצונו של הלקוח.

ויניל איננו רק תופעה אופנתית, הוא הולך והופך לפופולרי בשל מספר יתרונות, ובמקום הראשון בהם - היכולת ליצור אישיות עבור הרכב שלך, אם זה בצבעים ססגוניים, סגנון מט או דוגמה לתמונה ייחודית. שימוש באוטו-ויניל נותן אפשרות לרכב שלכם להתבלט ב"מאסה" אפורה של כל המכוניות על הכביש.

יתרון נוסף של ויניל - המעשיות שלו. ויניל מסייע להגן על פני הרכב שלך, על שכבת הצבע של הרכב מפני שריטות, סדקים, קורוזיה ובעיות קטנות אחרות. אוטו-ויניל מבטיח הגנה מפני שריטות וסדקים. חומרי ויניל מוחלים בקלות ובמהירות. אם נמאס לך הצבע, ניתן גם להסיר אוטו-ויניל בקלות. על פי איכויות ויזואליות אוטו-ויניל אינו פחות טוב מעבודת הריטוש, אבל העלות שלו נמוכה בסדר גודל .

קיים מגוון רחב של חומרי ויניל, הם נבדלים לא רק בצבע אלא גם במרקם. הנה כמה סוגים בסיסיים של אוטו-ויניל:

ויניל מאט: חומר מאט עבור רכב, הוא חומר (סרט) פולימר עם קליטת אור גבוהה. הנחלת חומר מאט על הרכב תפתור את בעיית הבוהקים, והודות לכך תיווצר אשליה, כי הרכב עשוי פלסטיק או גומי. חומר אוטו-ויניל ניתן להחלה על הרכב במגוון דרכים, החל מקווים פשוטים על הצדדים, אשר מעניקים לרכב סגנון ספורטיבי ואגרסיבי, ועד תמונות עיצוב, שהם דמוי עבודת הריטוש, אך בעלות נמוכה יותר. בדרך כלל חומר מאט מכסה את כל הגוף של המכונית, ללא שילוב עם סוגים אחרים של חומרי ציפוי. בשל מגוון רב של צבעי חומר מאט, החומר נהיה מאוד פופולרי.

סוג נוסף פופולרי מאוד של ויניל הוא קרבון 3D.

קרבון 3D הוא חומר בעל טקסטורה, המדמה סיבי פחמן אמיתי, ובעל " עומק", מבחינה חזותית הוא נראה אפילו טוב יותר מאשר הקרבון האמיתי. עובי שכבה - 225 מיקרון, ובשל הגמישות הגבוהה ויכולת מתיכה, בקרבון 3D המשמשים לעריכה לא רק על משטחים חלקים שטוחים, אלה גם על צורות מורכבות גאומטריות.

קיים מגוון רחב של חומרים מדמי קרבון, שמדמים עור, מתכות, עץ ואחרים, עם גווני צבע שונים. לחומר קרבון יתרונות רבים: הוא אינו דוהה בשמש ועמיד בפני זעזועים מכאניים, מתח, שריטות. אוטו-ויניל קרבון 3D יכול להסתיר שריטות עמוקות ושקעים, שכבר קיימים על חלקי הרכב.

חומר קרבון 3D עמיד בפני לחץ מכאני, יכול לעמוד בהפרשי טמפרטורות גדולים. כמו כן, חומר קרבון3D בעל תכונות אלסטיות ותכונות חיכוך טובות. חומר דמוי קרבון משמש לקישוט פנים וחוץ, וכן לעבודות שחזור תיקון.
חומר קרבון פופולרי לא רק בגלל היתרונות החזותיים שלו. לחומר זה כמעט ולא קיים תחליף. חומר אוטו-ויניל אינו גורם נזק לשכבת צבע ישנה של הרכב, ולפי הצורך ניתן להסיר את הציפוי ולהחזיר את מראה המקורי של הרכב.

גלריה